четвер, 30 серпня 2012 р.

Сценарій свята села Богданівка


                                                                                                                      1.

Іщенко

У ріднім краю зелен гай шумить

Я знати рада, про що він мріє-снить.

Я слухала, я чула, як кожна деревина

Шуміла ніжне слово  - Україна.

О, Боже! Дай повік любити край,

Де квітка, пташка і зелений гай,

Де кожна вірна тій землі дитина

Живе єдиним словом  - Україна.

Це мій рідний край

Баранова

Люби свій народ не тому,що він славний, а тому, що він твій. Будь вірним своїй Батьківщині – це твоя колиска. Хто не любить свою Батьківщину, той сирота, без батька, без матері, без усього.

Іщенко

Україна крокує шляхом побудови незалежної держави ось уже 21 рік. Торуючи цю нелегку дорогу, вона добивалась успіху, робила фатальні помилки,раділа і сумувала, йшла вперед і перемагала.

Баранова

Сьогоднішнім святом ми хочемо показати, як ми бачимо себе в нашій державі, ким ми є,що для нас є дорогим.

Іщенко

Шановні односельці! Щиро вітаємо Вас З державним святом України - Днем Незалежності. Бажаємо Вам доброго здоровя , благополуччя ,добра і злагоди у ваших родинах, достатку і процвітання.  Хай усім добре ведеться,щасливо живеться,щедро родить нива, і цвітуть сади!

В цей урочистий день ми зібралися всім селом , щоб відати належну шану  своїй малій Батьківщині – нашій  квітучій  Богданівці,  Богом даній землі.

 

                                                                                                                       2.

Баранова

На нашому святі найпочеснішими гостями є велика родина мешканців села Богданівки – від найменшого її жителя до найповажнішого.

Радість нашого свята з нами розділяють почесні гості:_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

                                                                                                                                 

Іщенко

Як душа заболіє  думками, Про усе, що давно відцвіло,Я вернусь польовими стежками пригорнутись до тебе, село. Ми тут виросли, й помисли  чисті  понесли у життя від землі. Ми не стали своїми у місті,ми серця залишили в селі.

.

Рідня моя рідня

(Вручається хліб і сіль)

Баранова

Богданівка! Славна, щедра земля. Горда своїми жителями, сильна своєю роботящою громадою.

Здавна так повелося, що молоде покоління  шанобливо ставиться до людей поважного віку. Сьогоднішнє свято по праву слід розпочати із вшанування людей, які є гордістю сільської громади. На їх долю випав непосильний тягар війни. Вони захищали рідну землю в боях, своєю працею в тилу наближали велику Перемогу. Це:

Гугляр Федір Дмитрович

Гугляр Євдокія Степанівна

Доценко Уляна Федорівна

Загинайко Поліна Федорівна                                                                                                                                                                      

 

                                                                                                                        3.

Познякова Віра Іванівна

Попова Ганна Демянівна

Солонська Катерина Прокопівна

Татарова Варвара Остапівна

Пальона Параска Мамонтівна

Ярошко Марія Лукянівна

Яра Олена Устимівна

Чаусов Віталій Петрович

Іщенко

 Тримали звично вила і граблі

 Тримали зброю у лиху годину

 Дітей ростили на своїй землі

 І шанували у собі людину.

А ще любили дім свій і село,

У травні – сад, у липні – стиглу ниву.

 Кохання берегли вітрам на зло,

 І долю нелегку, але щасливу.

Для вас шановні ветерани звучить пісня у виконанні Біденко Оксани

Лелеченьки
Баранова                                                            
Село наше красиве і квітуче, має оптимістичну назву – Богданівка. Але все ж справжньою його окрасою є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, вони скромні і працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості. Немало добрих слів може сказати про моїх земляків господиня Богданівської сільської ради , сільський голова Валентина Григорівна Панченко. (слово сільському голові) привітання з ювілеєм Гугляра Ф.Д. та Косенко Н.О
 
4.
Баранова
Для оголошення розпорядження Богданівського сільського голови запрошується секретар сільської ради Михайлова Наталія Володимирівна
( після цього – музичний номер)
                                                                      Сопілочка                                                                     

Іщенко

Село це щоденна праця зранку до пізнього вечора. Тож кому як не працівникам тваринникам знати як це, як пізно лягти і рано підвестися. Добра половина села в свій час працювала на молочно – товарній фермі. Праця важка, але почесна вправні доярки, вмілі телятниці, різноробочі щоденно несли свій вклад на алтарь доброї слави про молочно товарну ферму села Богданівки. Честь і хвала людям, що своєю працею прославили село.

Баранова

До вітального слова запрошується голова фермерського господарства «Шмагайло» уродженець села і його житель Шмагайло Володимир Миколайович___________

До вітального слова запрошується голова правління СФО «Россолан» Собко Наталія Іванівна

Іщенко

Для вас невтомні трудівниці села звучить пісня у виконанні Марії Макарової

                                       Молодушки , молодки

Баранова

Великої поваги і шани заслуговують багатодітні родини. На території села Богданівка проживають  матері, яким  Президентом України присвоєно високе  і почесне звання «Мати героїня», це Піскун Галина Миколаївна яка народила і виховала шестеро синів ,а Косенко Надія Олексіївна - має три сина і дві доньки.

 

5.

Іщенко

Тож для вас шановні звучить пісня у виконані Івана  Резніченка   

Чорнобривці

Іщенко

Так повелося, що в сучасній родині зростає одна-дві дитини. Навіть у селі вже не часто зустрінеш багатодітну родину. А у Богданівці їх кілька – у сім’ї Мойсюк Зінаїди та Анатолія  підростає троє дітей, Головко Анатолій та Антоніна  виховують трьох  доньок та Мойсюк Олександр і Наталія мають трьох діток .

У маленькій хатинці, У тихім куточку .

Мати спить і дитина маленька.

 У віконце одчинене линуть в садочку

 Урочисті пісні соловейка.

 Мати спить, над колискою сина схилившись,

Певно, пісню малому співала.

 А тепер, як приспала його, утомившись

 Край його і сама задрімала.

Баранова

 Для щасливих, багатодітних родин, маленьких і поважних жителів села, для всіх гостей і земляків лунає музичне вітання від Марії  Макарової

                                                   Одна калина

Баранова

27 липня 2012 року в родині Павленків Ганни і Романа  народився синочок, Любомир. Він є наймолодшим жителем села. Хай зростає маленький на радість людям і землякам. А найстарішою жителькою Богданівки  є 94 річна Олена Устимівна Яра, надзвичайно добра і працьовита жінка, яка в свої роки виконує нелегку селянську роботу, іскриться оптимізмом і надією.

 

 

6.

Іщенко

 Для вас Олени Устимівни для маленького Любомирчмка та його батьків музичний дарунок:

Квітка душа

Іщенко

Що значить вишивка у нашому житті…Вона нас вчить любові й доброті, Вона дає наснагу і натхнення, Вона дарує  радість сьогодення. Що значить  вишивка у нашому житті… Ті кольори  рожеві, білі, ніжно – голубі. Даруємо коханим їх ми людям,Плекаємо, ростимо, голубим.

Якими барвами наповним світ, нехай вони нас радують усіх. Хай кольором наповниться життя, адже відомо – світ тримає лиш краса. Тож для нашої вишивальницї Журавель Ольги Василівни  яка представила свої роботи на широкий загал, звучить пісня від учнів Богданівської школи:

Мамина сорочка

 Баранова

А ще багата Богданівка на квіти. Буяють вони різнобарв’ям, село з весни до глибокої осені тоне в кольорах і барвах. Квіти скрізь: біля осель, в палісадниках, а найкращі, найяскравіші клумби – біля школи. В кожній квітці, що виростили дбайливі руки – любов і натхнення жінок – трудівниць, безмежна любов до рідної землі, до краси. Як не пригадати слова класика про те, що краса врятує світ!

Працьовитим, невтомним трудівницям, найкращим квітникаркам села Бакуменко Наталії Олександрівні, Нікітіній Валентині  Миколаївні  та Співак Марії Тимофіївні звучить музичне вітання від  учнів Богданівської школи

Червона калина

Іщенко.

Пишається Богданівка також дизайнерськими здібностями Мельничук Алли яка своїми руками разом з дітками села біля двоповерхового будинку скомпонувала дитячий майданчик з покидькового матеріалу. Відвідуючи цей мальовничий куточок ми можемо побувати на маленькому озерці Африканської країни,відвідати казкових героїв лісового царства. Тож для такої дизайнерки звучить пісня:

7.

Сонячний промінчик

 

    СИНЮК  КАРІНА

Богданівка лагідна і мила

 Водночас велична і проста.

Ти мене з дитинства полонила,

Ти навчила радості й добра.

Я зросла, не знаючи печалю,

Мов трава безжурна, степова,

Тут мене з дитинства колисали

 Шепіт нив і тиша степова.

Тут знайшла я роздуми і сили,

Ця прекрасна, лагідна земля

Дивним зіллям серце напоїла,

Щось мені у спадок віддала.

 Баранова

Є на нашому святі сьогодні золоті ювіляри – подружжя Чубенко Василь Гаврилович та Галина Семенівна а Гугляр Федір Дмитрович та Євдокія Степанівна святкували діамантове весілля вони в парі понад 60 років.

  Іщенко

Бажаємо вам у злагоді та любові  прожити, ще не один десяток літ, а Марія Макарова вам дарує пісню:

Пойте птахи песенки

Баранова

Села, як і люди, мають свої біографії. У кожного вона своя. Тільки в селі людина може так близько спілкуватися із природою, розуміти її душею.

 

 

 

8.

Іщенко

Я дякую долі за те, що народилася у цьому благословенному краї, у цьому райському куточку землі, за те, що де б я не була, серцем завжди лину до отчого порогу, до рідної хати, до найдорожчих людей. Біля хати – різнобарвні квіти, на порозі – усміхнена мама, в хаті – тепло і затишно, а я – не доросла людина з життєвим досвідом, а маленьке дівча, залюблене в красу степового  краю. І на нашому святі сьогодні – поважні люди, які мають досвід і гідно йдуть обраною стежиною життя. Всі вони родом з Богданівни. Тут починалося все в їхньому житті.

Баранова

Село, заціловане всіма вітрами, Колиска любові і пісня душі. Тут стелеться легко дорога до мами Стежина дитинства веде в спориші. Пісенний мій краю, любов моя вічна Тут пам’ять козацька і слава батьків. Так хочеться довше дивитися в вікна,Вдивлятися в очі своїх земляків.

Іщенко

З поклоном  доземним  тобі побажаю Селянського щастя не втратити суть. Хороших пісень і рясного врожаю Лелеки ж побільше хай діток несуть.

 

Пшеничне перевесло

Немає коментарів:

Дописати коментар