понеділок, 17 серпня 2015 р.

Мітинг з нагоди Дня памяті і примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


 
Минають роки, відлітають у вічність… 70 років минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів людей. В жахіття війни було втягнуто 67 держав, 80% населення земної кулі. Друга Світова тривала довгих б років. Вона пронеслася над величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопила простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60 млн осіб, не говорячи вже про поранених і тих, хто пропав безвісти. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні. Все далі відходять грізні роки Другої Світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших.
   Мільйонам людей назавжди врізався в пам’ять біль Другої Світової війни. Червоним лиховісним полум'ям кривавого терору увірвався він до мирних осель Західної України того далекого 17 вересня 1939 року, розірвав небо хижою тінню фашистської навали, димом пожеж, смертю і руїнами Наддніпрянської України 22 червня 1941 року. Вікопомна неділя, мирний день відпочинку, обернувся довгими роками страждань.
9 травня на території Богданівської сільської ради біля братських могил с. Катеринівка та с. Згода відбулися Мітинги з нагоди Дня памяті і примирення та 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні лунали св'яткові пісні побажання миру та процвітання нашій Незалежній Україні, не оминули теплі слова учасників АТО які захищають цілісність нашої держави. Після закінчення мітенгу всіх бажаючих пригощали солдацкою кашею.
Немає коментарів:

Дописати коментар